Niğde Evden Eve Taşımacılık | Niğde Ev Taşıma Şirketleri | Niğde Ev Taşıma

Niğde Evden Eve Taşımacılık

Niğde Evden Eve Taşımacılık sektöründe birincilik derecemizi siz değerli müşterilerimizin sayesinde korumaya devam ediyoruz Evden Eve Taşımacılık firmamız kuruluş tarihinden bu güne yapılan tüm taşıma işlemlerimizden edindiğimiz tecrübe zaman ilerledikçe firma olarak alanımızı kapsayan daha geniş olanak sağlanarak büyümeye ve daha kapsamlı hale gelmiş bulunmaktayız.

Taşıma işleminizin Niğde Evden Eve Taşımacılık  firması olan My Life Taşımacılık tarafından yapılmayan taşımalar siz değerli müşterilerimiz ne yazık ki bir çok sorun ile karşı karşıya gelmektedir. Bizlerin burada yaptığımız duyuruları halen dikkate almayıp tüzel kişiler tarafından firma ismi dahi olmayan nakliyat yapan kişiler tarafından yapılabilmektedir. Ve bundan sonra yapılan taşıma sonrası yaşanan sorun ve ziyanlardan ders çıkaramayan halkımız günümüzde yine de bir takım sorun ile karşı karşıya kalmaktadır.

Niğde'de Evden Eve Taşımacılık yapılırken neye dikkat edilmeli? Dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunur bunların yanı sıra anlaşma sağladığınız firmanın da devlet tarafından verildiği tüm yetki ve belgelere  sahip olması gerekmektedir. Bu yetki ve belgelere sahip olmayan tüzel kişiler yaptıkları taşıma da sizlerin zararlarını hiç bir şekilde karşılama gibi bir mecburiyetleri bulunamazken bu belge ve yetkiye sahip firmalar verdikleri vergi ve sizlerin eşyasını taşınma öncesinde mütevazi bir fiyat karşılığında sigortalama gibi belge üzerinde yapılan işlem sonrasında eşyanızın başına gelen tüm zarar ve ziyanların değerlerini ödemekle mükelleftir.

Bizler bu yola koyulurken her şeyi kanuna uygun olarak yapıyoruz sizleri hiç bir şekilde taşınma esnasında mağdur bırakmaksızın tamamen sorunsuz bir şekilde Evden Eve Taşımacılık hizmetini sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile önceden belirtiğimiz gibi bizler ile tanışan müşterilerimizin bizlerden vazgeçmesi kolay olmuyor.

Sizlere sunacağımız hizmetler dahilinde bulunan bir diğer hizmetimiz eksper hizmeti eksper. Hizmetimizin amacı siz değerli müşterilerimizin taşınma esnasında yaşanan sorunları tamamen ortadan kaldırmak amaçlı uyguladığımız bir sistemdir. Sizler bizimle iletişime geçtiğinizde Niğde Evden Eve Taşımacılık öncesinden bizler gelip evinizin odalarındaki eşyaları sizler ile beraber eksper incelemesini yapıp eşya durumunuza göre sizlere araç malzeme ve eleman temini yapıyoruz. Diğer başlıca tüzel kişiler tarafından ücret karşılığı yapılan bu hizmet biz siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak gönderiyoruz.

SİGORTALAMA 

Sigortalama işlemi Niğde Evden Eve Taşımacılık Firmaları arasında çok nadir firmalar tarafından yapılan bir işlemdir halbuki bütün müşterilerin doğal hakkı olup firmalardan böyle bir talepte bulunmaları gerekmektedir yapılan eşya sigortalama sonrasında hiç bir şekilde mağduriyet yaşanmamaktadır. Bu işlemi yapmayan hiç müşteri her hangi bir hak talebinde bulunamaz.

AMBALAJ VE PAKETLEME

Ambalaj olarak sizlere piyasada en kaliteli ve sağlam malzeme kullanırken sıradan nakliyat firmaları hiç bir uğraş göstermeden taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bizler emeğimizin hakkını alabilmek için elimizden geleninin her zaman daha fazlasını yapmak istiyoruz. Son teknoloji altında üretilen eşya paketleme ve ambalajlama adı altında üretilen bu malzemeyi sizler için kullanıyoruz, kullandığımız bu malzeme ile taşınan eşyalarda çizilme, kırılma ve ezilme gibi zararların olması tamamen imkansız hale gelmektedir. Balonlu patpat dediğimiz bu malzeme eşya koruma kısmında pamuksu işlem olup battaniye görünümlüdür.

Toplamalı dediğimiz taşıma sizler hiç bir şeye karışmadan özel eşyalarınızı alıp gerisini bizlere bırakabilirsiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda Niğde Evden Eve Taşımacılık hizmeti gününün  bir gün  öncesinde bayan elemanlarımız gelip evinizin mutfak ve kırılır tüm malzemeyi yatak odası, giysi ve tüm eşyaları kolilere düzgün bir şekilde doldurulup taşınmaya hazır hale getirilir bu toplama işlemi fiyata dahil değildir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Son teknoloji harikası olan bu sistem, Sizlerin işlerini kolaylaştırmak için uygun bir sistemdir, en yüksek katlara bile kurulan bu makine sayesinde taşıma sürenizi minimum seviyeye indiriyoruz. Bina ve apartmanların cephesinden kurulan bu makinenin hazır hele gelmesi en fazla 15 dakika sürmektedir. Bu sistem sayesinde Niğde Evden Eve Taşımacılık esnasında hiç bir eşya zarar görmeksizin tertemiz bir şekilde eşyayı indirmek zevk hale getiriyoruz.

MARANGOZ

Siz değerli müşterilerimizin mağazalardan mobilyacı ustası getirme derdine son veriyoruz. Kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz marangoz ustamız evinizde bulunan tüm monte ve de monte dolaplarınızı sökme ve takma işlemini yapıyoruz bununla birlikte mutfak dolabı, vestiyer ve televizyon ünitesi gibi tüm mobilyalar dahildir.

ARAÇLARIMIZ

küçük boy orta boy ve büyük boy olan araçlarımız sizlerin eşya durumuna  göre her türlü her sınıfta araçlarımız mevcut son derece Evden Eve Taşımacılık için tasarlanan bu araçlar tamamen çelik kasa olup sizler için tasarlanmıştır

NEDEN My Life TAŞIMACILIK

Niğde Evden Eve Taşımacılık işlemelerini son derece uzman ve profesyonel olan ekip ve ekipmanlarımız ile yapıyoruz bunun yanında tamamen taşıma  işleminde uzman ulan kadromuz siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz dört kişilik ekipler halinde çalışan elemanlar tamamen Evden Eve Taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!